SimpleSAMLphp 1.15 - en to nl translation catalogue (401 entries)

en: {admin:metadata_saml20-idp}
nl: SAML 2.0 IdP Metadata

en: {errors:descr_WRONGUSERPASS}
nl: De opgegeven gebruikersnaam bestaat niet, of het wachtwoord is ongeldig. Verifieer de gebruikersnaam en probeer het nogmaals.

en: {logout:failed}
nl: Uitloggen mislukt

en: {status:attributes_header}
nl: Uw attributen

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-sp-remote}
nl: SAML 2.0 Service Provider (Remote)

en: {errors:descr_NOCERT}
nl: Authenticatie niet gelukt: uw browser stuurde geen certificaat

en: {errors:title_PROCESSASSERTION}
nl: Fout in IdP response

en: {errors:title_NOSTATE}
nl: Toestandsinformatie verloren

en: {login:username}
nl: Gebruikersnaam

en: Back
nl: Terug

en: {errors:title_METADATA}
nl: Fout bij het laden van metadata

en: {admin:metaconv_title}
nl: Metadata parser

en: {admin:cfg_check_noerrors}
nl: Geen fouten gevonden.

en: {errors:descr_LOGOUTINFOLOST}
nl: De informatie over de huidige logout operatie is verloren gegaan. Je zou nu moeten terugkeren naar de dienst waar je probeerde uit te loggen, om het nogmaals te proberen. Deze fout kan optreden wanneer de logout informatie is verlopen. De logout informatie wordt gedurende een beperkte tijdsduur bewaard, normaal gesproken een aantal uren. Dit is langer dan een normale logout operatie zou moeten duren, dus deze fout kan er op wijzen dat er een configuratie probleem is. Als het probleem zich blijft voordoen kun u contact opnemen met de Service Provider.

en: {disco:previous_auth}
nl: Je hebt eerder gekozen voor authenticatie bij

en: {admin:cfg_check_back}
nl: Ga terug naar de lijst van files.

en: {errors:report_trackid}
nl: Wanneer je deze fout rapporteert, geef dan AUB ook de volgende tracking ID door, waarmee het mogelijk is om jouw sessie in de logs terug te vinden:

en: {login:change_home_org_title}
nl: Verander je organisatie

en: {errors:descr_METADATANOTFOUND}
nl: Kan geen metadata vinden voor %ENTITYID%

en: {admin:metadata_metadata}
nl: Metadata

en: {errors:report_text}
nl: Voeg desgewenst je e-mailadres toe, zodat de beheerders contact kunnen zoeken voor verder informatie over dit probleem:

en: {errors:report_header}
nl: Rapporteer fouten

en: {login:change_home_org_text}
nl: Je hebt <b>%HOMEORG%</b> gekozen als je organisatie. Als dit niet correct is kun je een andere keuze maken.

en: {errors:title_PROCESSAUTHNREQUEST}
nl: Fout in Service Provider request

en: {errors:descr_PROCESSASSERTION}
nl: Het antwoord van de Identity Provider is niet geaccepteerd.

en: {errors:debuginfo_header}
nl: Debuginformatie

en: {admin:debug_sending_message_msg_text}
nl: Omdat u in debug mode bent, kunt u de inhoud van het bericht dat u verstuurt inzien

en: {errors:descr_RESPONSESTATUSNOSUCCESS}
nl: De Identity Provider antwoordde met een fout. (De statuscode in de SAML Response was niet success)

en: {admin:metadata_shib13-idp}
nl: Shib 1.3 IdP Metadata

en: {login:help_text}
nl: Zonder je gebruikersnaam en wachtwoord kun je je niet authenticeren en dus niet gebruikmaken van deze dienst.

en: {logout:default_link_text}
nl: Ga terug naar de SimpleSAMLphp installatiepagina

en: {errors:error_header}
nl: SimpleSAMLphp-fout

en: {login:help_header}
nl: Help! Ik weet mijn wachtwoord niet meer.

en: {errors:descr_LDAPERROR}
nl: De account database is in LDAP opgeslagen en bij het inloggen moet er worden gecommuniceerd met een LDAP backend. Daarbij is een fout opgetreden.

en: {errors:descr_METADATA}
nl: SimpleSAMLphp is niet goed geconfigureerd. De beheerder van deze dienst dient de metadata configuratie te controleren.

en: {errors:title_BADREQUEST}
nl: Incorrecte request ontvangen

en: {status:sessionsize}
nl: Sessiegrootte: %SIZE%

en: {logout:title}
nl: Uitgelogd

en: {admin:metaover_group_metadata.adfs-sp-remote}
nl: ADFS Service Provider (Remote)

en: {admin:metaconv_xmlmetadata}
nl: XML metadata

en: {status:subject_format}
nl: Formaat

en: {admin:metaover_unknown_found}
nl: De volgende velden zijn niet bekend

en: {errors:title_AUTHSOURCEERROR}
nl: Fout in authenticatiebron

en: {login:select_home_org}
nl: Kies je organisatie

en: {logout:hold}
nl: Vastgehouden

en: {admin:cfg_check_header}
nl: Configuratie-validatie

en: {admin:debug_sending_message_send}
nl: Verstuur bericht

en: {status:logout}
nl: Logout

en: {errors:descr_DISCOPARAMS}
nl: De parameters die naar de discovery service zijn gestuurd, zijn niet correct volgens de specificatie.

en: No SAML message provided
nl: Geen SAML bericht opgegeven

en: {errors:descr_CREATEREQUEST}
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van een SAML request.

en: {admin:metaover_optional_found}
nl: Optionele velden

en: {logout:return}
nl: Terug naar service

en: {admin:metadata_xmlurl}
nl: U kunt <a href="%METAURL%">deze directe URL gebruiken</a> om de metadata XML op te vragen:

en: {logout:logout_all}
nl: Ja, alle diensten

en: {admin:debug_disable_debug_mode}
nl: U kunt debug mode uitschakelen in de globale SimpleSAMLphp configuratie file <tt>config/config.php</tt>.

en: {disco:select}
nl: Kies

en: {logout:also_from}
nl: Je bent ook ingelogd bij deze diensten:

en: {login:login_button}
nl: Inloggen

en: {logout:progress}
nl: Uitloggen...

en: {login:error_wrongpassword}
nl: Gebruikersnaam of wachtwoord niet bekend.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-sp-remote}
nl: Shib 1.3 Service Provider (Remote)

en: {login:remember_username}
nl: Onthoud gebruikersnaam

en: {errors:descr_PROCESSAUTHNREQUEST}
nl: Deze IdP heeft een authenticatie verzoek ontvangen van een Service Provider, maar er is een fout opgetreden bij het verwerken ervan.

en: {logout:logout_all_question}
nl: Wil je uitloggen van alle bovenvermelde diensten?

en: {errors:title_NOACCESS}
nl: Geen toegang

en: {login:error_nopassword}
nl: Je hebt wel iets ingetikt, maar blijkbaar is je wachtwoord niet verstuurd. Probeer het opnieuw AUB.

en: {errors:title_NORELAYSTATE}
nl: Geen RelayState

en: {errors:descr_NOSTATE}
nl: Informatie over de toestand is verloren, en het verzoek kan niet herstart worden

en: {login:password}
nl: Wachtwoord

en: {errors:debuginfo_text}
nl: Onderstaande debuginformatie kan van belang zijn voor de beheerder / helpdesk:

en: {admin:cfg_check_missing}
nl: Opties missen in de config file

en: {errors:descr_UNHANDLEDEXCEPTION}
nl: Een onverwachte foutmelding is opgetreden

en: {general:yes}
nl: Ja

en: {errors:title_CONFIG}
nl: Configuratie fout

en: {errors:title_LOGOUTREQUEST}
nl: Fout bij het verwerken van een Logout Request

en: {admin:metaover_errorentry}
nl: Fout in metadata

en: {errors:title_METADATANOTFOUND}
nl: Metadata niet gevonden

en: {login:contact_info}
nl: Contactinformatie

en: {errors:title_UNHANDLEDEXCEPTION}
nl: Onverwachte foutmelding

en: {status:header_saml20_sp}
nl: SAML 2.0 SP Demo

en: {login:error_header}
nl: Fout

en: {errors:title_USERABORTED}
nl: Authenticatie afgebroken

en: {logout:incapablesps}
nl: Een of meer diensten waarop je bent inlogd hebben <i>geen ondersteuning voor uitloggen</i>. Om er zeker van te zijn dat al je sessies zijn beëindigd, kun je het beste <i>je webbrowser afsluiten</i>.

en: {admin:metadata_xmlformat}
nl: In SAML 2.0 Metadata XML formaat:

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-idp-remote}
nl: SAML 2.0 Identity Provider (Remote)

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-idp-hosted}
nl: SAML 2.0 Identity Provider (Hosted)

en: {status:subject_notset}
nl: niet aanwezig

en: {admin:metaover_required_found}
nl: Verplichte velden

en: {admin:cfg_check_select_file}
nl: Selecteer een configuratiefile voor validatie:

en: {errors:descr_UNKNOWNCERT}
nl: Authenticatie niet gelukt: het certificaat dat uw browser stuurde is onbekend

en: {logout:logging_out_from}
nl: Uitloggen van de volgende diensten:

en: {logout:loggedoutfrom}
nl: Je bent nu succesvol uitgelogd van %SP%.

en: {errors:errorreport_text}
nl: Het foutmeldingsrapport is verstuurd naar de beheerders

en: {status:subject_header}
nl: SAML Subject

en: {errors:descr_LOGOUTREQUEST}
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van een Logout Request.

en: {logout:success}
nl: Je bent succesvol uitgelogd van de bovenvermelde services.

en: {admin:cfg_check_notices}
nl: Opmerkingen

en: {errors:descr_USERABORTED}
nl: De authenticatie is afgebroken door de gebruiker

en: {errors:descr_CASERROR}
nl: Fout tijdens communicatie met de CAS server.

en: {general:no}
nl: Nee

en: {admin:metadata_saml20-sp}
nl: SAML 2.0 SP Metadata

en: {admin:metaconv_converted}
nl: Geconverteerde metadata

en: {logout:completed}
nl: Voltooid

en: {errors:descr_NOTSET}
nl: Het default wachtwoord in de configuratie (auth.adminpassword) is niet aangepast; pas de configuratie aan aub.

en: {general:service_provider}
nl: Service Provider

en: {errors:descr_BADREQUEST}
nl: Er is een fout opgetreden in het verzoek voor deze pagina. De oorzaak is: %REASON%

en: {logout:no}
nl: Nee

en: {disco:icon_prefered_idp}
nl: [Voorkeurskeuze]

en: {general:no_cancel}
nl: Nee, ik weiger

en: {login:user_pass_header}
nl: Geef je gebruikersnaam en wachtwoord

en: {errors:report_explain}
nl: Leg uit wat je deed toen deze foutmelding optrad...

en: {errors:title_ACSPARAMS}
nl: Geen SAML response gevonden

en: {errors:descr_SLOSERVICEPARAMS}
nl: Je hebt de SingleLogoutService interface aangeroepen, maar hebt geen SAML LogoutRequest of LogoutResponse meegestuurd.

en: {login:organization}
nl: Organisatie

en: {errors:title_WRONGUSERPASS}
nl: Incorrecte gebruikersnaam of wachtwoord

en: {admin:metaover_required_not_found}
nl: De volgende verplichte velden konden niet worden gevonden

en: {errors:descr_NOACCESS}
nl: Deze toegangsmogelijkheid is niet beschikbaar. Controleer de opties in de configuratie van SimpleSAMLphp.

en: {errors:title_SLOSERVICEPARAMS}
nl: Geen SAML bericht gevonden

en: {errors:descr_ACSPARAMS}
nl: Je hebt de Assertion Consumer Service interface aangeroepen, maar hebt geen SAML Authentication Response meegestuurd.

en: {admin:debug_sending_message_text_link}
nl: U gaat een bericht versturen. Klik op de Verstuur bericht link om door te gaan.

en: {errors:descr_AUTHSOURCEERROR}
nl: Fout in authenticatiebron %AUTHSOURCE%. Als reden werd gegeven: %REASON%.

en: {status:some_error_occurred}
nl: Er is een fout opgetreden

en: {login:change_home_org_button}
nl: Kies je organisatie

en: {admin:cfg_check_superfluous}
nl: Teveel opties in de config file

en: {errors:report_email}
nl: E-mailadres:

en: {errors:howto_header}
nl: Hoe kan ik hulp vragen

en: {errors:title_NOTSET}
nl: Wachtwoord niet ingevuld

en: {errors:descr_NORELAYSTATE}
nl: De afzender van deze request heeft geen RelayState parameter meegestuurd om aan te geven wat de volgende bestemming is.

en: {status:header_diagnostics}
nl: SimpleSAMLphp controle

en: {status:intro}
nl: Dit is de overzichtspagina van SimpleSAMLphp. Hier kunt u zien of uw sessie nog geldig is, hoe lang het nog duurt voordat deze verloopt, en u kunt alle attributen bekijken die aanwezig zijn in deze sessie.

en: {errors:title_NOTFOUNDREASON}
nl: Pagina niet gevonden

en: {admin:debug_sending_message_title}
nl: Bericht

en: {errors:title_RESPONSESTATUSNOSUCCESS}
nl: Foutmelding ontvangen van Identity Provider

en: {admin:metadata_shib13-sp}
nl: Shib 1.3 SP Metadata

en: {admin:metaover_intro}
nl: Klik op een SAML-entiteit om de details voor die entiteit te bekijken.

en: {errors:title_NOTVALIDCERT}
nl: Ongeldig certificaat

en: {general:remember}
nl: Bewaar toestemming

en: {disco:selectidp}
nl: Kies je Identity Provider

en: {login:help_desk_email}
nl: Stuur een e-mail naar de helpdesk

en: {login:help_desk_link}
nl: Helpdesk homepage

en: {login:remember_me}
nl: Onthoud mij

en: {errors:title_CASERROR}
nl: CAS Fout

en: {login:user_pass_text}
nl: Voor deze dienst is authenticatie vereist. Geef je gebruikersnaam en wachtwoord in onderstaand formulier.

en: {errors:title_DISCOPARAMS}
nl: Toegangsfout bij discovery service

en: {general:yes_continue}
nl: Ja, ik ga akkoord

en: {disco:remember}
nl: Onthoud mijn keuze

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-sp-hosted}
nl: SAML 2.0 Service Provider (Hosted)

en: {admin:metadata_simplesamlformat}
nl: In SimpleSAMLphp flat file formaat - gebruik dit wanneer uw federatiepartner ook SimpleSAMLphp gebruikt

en: {admin:metadata_adfs-sp}
nl: ADFS SP Metadata

en: {disco:login_at}
nl: Inloggen bij

en: {errors:title_GENERATEAUTHNRESPONSE}
nl: Authenticatie response kon niet worden aangemaakt

en: {errors:errorreport_header}
nl: Foutmeldingsrapport verstuurd

en: {errors:title_CREATEREQUEST}
nl: Fout bij nieuw request

en: {admin:metaover_header}
nl: Metadata-overzicht

en: {errors:report_submit}
nl: Verstuur het foutmeldingsrapport

en: {errors:title_INVALIDCERT}
nl: Ongeldig certificaat

en: {errors:title_NOTFOUND}
nl: Pagina niet gevonden

en: {logout:logged_out_text}
nl: U bent uitgelogd. Dank u voor het gebruiken van deze dienst.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-sp-hosted}
nl: Shib 1.3 Service Provider (Hosted)

en: {admin:metadata_cert_intro}
nl: Download de X509-certificaten in PEM-formaat.

en: {admin:debug_sending_message_msg_title}
nl: Bericht

en: {admin:metaover_group_metadata.adfs-idp-hosted}
nl: ADFS Identity Provider (Hosted)

en: {errors:title_UNKNOWNCERT}
nl: Onbekend certificaat

en: {errors:title_LDAPERROR}
nl: LDAP Fout

en: {logout:failedsps}
nl: Het was niet mogelijk bij een of meerdere diensten uit te loggen. Om alle sessies te sluiten, raden wij u aan uw <i>webbrowser te af te sluiten</i>.

en: {errors:descr_NOTFOUND}
nl: Deze pagina bestaat niet. De URL was: %URL%

en: {errors:howto_text}
nl: Deze foutmelding is waarschijnlijk ontstaan door onverwacht gedrag of door verkeerde configuratie van SimpleSAMLphp. Meld dit bij de beheerder van deze authenticatiedienst, en geef bovenstaande melding door.

en: {admin:metadata_adfs-idp}
nl: ADFS IdP Metadata

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-idp-hosted}
nl: Shib 1.3 Identity Provider (Hosted)

en: {errors:descr_NOTVALIDCERT}
nl: Je hebt geen geldig certificaat meegegeven

en: {admin:debug_sending_message_text_button}
nl: U gaat een bericht versturen. Klik op de Verstuur bericht knop om door te gaan.

en: {admin:metaover_optional_not_found}
nl: De volgende optionele velden konden niet worden gevonden

en: {logout:logout_only}
nl: Nee, alleen %SP%

en: {login:next}
nl: Volgende

en: {errors:descr_GENERATEAUTHNRESPONSE}
nl: Tijdens het aanmaken van een authenticatie response door deze Identity Provider is er een fout opgetreden.

en: {disco:selectidp_full}
nl: Selecteer de Identity Provider waar je wil authenticeren:

en: {errors:descr_NOTFOUNDREASON}
nl: De opgegeven pagina kon niet worden gevonden. De oorzaak is: %REASON%. De URL is: %URL%

en: {errors:title_NOCERT}
nl: Geen certificaat

en: {errors:title_LOGOUTINFOLOST}
nl: Logout informatie is verloren gegaan

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-idp-remote}
nl: Shib 1.3 Identity Provider (Remote)

en: {errors:descr_CONFIG}
nl: SimpleSAMLphp is niet goed geconfigureerd.

en: {admin:metadata_intro}
nl: Dit is de metadata die automatisch is gegenereerd door SimpleSAMLphp. U kunt deze metadata uitwisselen met uw federatiepartners.

en: {admin:metadata_cert}
nl: Certificaten

en: {errors:descr_INVALIDCERT}
nl: Authenticatie niet gelukt: uw browser stuurde een certificaat dat ongeldig is of niet gelezen kon worden

en: {status:header_shib}
nl: Shibboleth demo

en: {admin:metaconv_parse}
nl: Parse

en: Person's principal name at home organization
nl: Persoons ID bij organisatie

en: Superfluous options in config file
nl: Teveel opties in de config file

en: Mobile
nl: Mobiel

en: LDAP is the user database, and when you try to login, we need to contact an LDAP database. An error occurred when we tried it this time.
nl: De account database is in LDAP opgeslagen en bij het inloggen moet er worden gecommuniceerd met een LDAP backend. Daarbij is een fout opgetreden.

en: Optionally enter your email address, for the administrators to be able contact you for further questions about your issue:
nl: Voeg desgewenst je e-mailadres toe, zodat de beheerders contact kunnen zoeken voor verder informatie over dit probleem:

en: Display name
nl: Weergavenaam

en: Remember my choice
nl: Onthoud mijn keuze

en: Format
nl: Formaat

en: Notices
nl: Opmerkingen

en: Home telephone
nl: Thuistelefoon

en: Hi, this is the status page of SimpleSAMLphp. Here you can see if your session is timed out, how long it lasts until it times out and all the attributes that are attached to your session.
nl: Dit is de overzichtspagina van SimpleSAMLphp. Hier kunt u zien of uw sessie nog geldig is, hoe lang het nog duurt voordat deze verloopt, en u kunt alle attributen bekijken die aanwezig zijn in deze sessie.

en: Explain what you did when this error occurred...
nl: Leg uit wat je deed toen deze foutmelding optrad...

en: An unhandled exception was thrown.
nl: Een onverwachte foutmelding is opgetreden

en: Invalid certificate
nl: Ongeldig certificaat

en: Incorrect username or password.
nl: Gebruikersnaam of wachtwoord niet bekend.

en: There is an error in the request to this page. The reason was: %REASON%
nl: Er is een fout opgetreden in het verzoek voor deze pagina. De oorzaak is: %REASON%

en: E-mail address:
nl: E-mailadres:

en: Submit message
nl: Verstuur bericht

en: No RelayState
nl: Geen RelayState

en: Error creating request
nl: Fout bij nieuw request

en: Locality
nl: Plaats

en: Unhandled exception
nl: Onverwachte foutmelding

en: The following required fields was not found
nl: De volgende verplichte velden konden niet worden gevonden

en: Download the X509 certificates as PEM-encoded files.
nl: Download de X509-certificaten in PEM-formaat.

en: Unable to locate metadata for %ENTITYID%
nl: Kan geen metadata vinden voor %ENTITYID%

en: Organizational number
nl: Organisatie nummer

en: Password not set
nl: Wachtwoord niet ingevuld

en: Post office box
nl: Postbus

en: A service has requested you to authenticate yourself. Please enter your username and password in the form below.
nl: Voor deze dienst is authenticatie vereist. Geef je gebruikersnaam en wachtwoord in onderstaand formulier.

en: CAS Error
nl: CAS Fout

en: The debug information below may be of interest to the administrator / help desk:
nl: Onderstaande debuginformatie kan van belang zijn voor de beheerder / helpdesk:

en: Either no user with the given username could be found, or the password you gave was wrong. Please check the username and try again.
nl: De opgegeven gebruikersnaam bestaat niet, of het wachtwoord is ongeldig. Verifieer de gebruikersnaam en probeer het nogmaals.

en: Error
nl: Fout

en: Next
nl: Volgende

en: Distinguished name (DN) of the person's home organizational unit
nl: Distinguished name (DN) van de afdeling van de persoon

en: State information lost
nl: Toestandsinformatie verloren

en: The password in the configuration (auth.adminpassword) is not changed from the default value. Please edit the configuration file.
nl: Het default wachtwoord in de configuratie (auth.adminpassword) is niet aangepast; pas de configuratie aan aub.

en: Converted metadata
nl: Geconverteerde metadata

en: Mail
nl: E-mail

en: No, cancel
nl: Nee

en: You have chosen <b>%HOMEORG%</b> as your home organization. If this is wrong you may choose another one.
nl: Je hebt <b>%HOMEORG%</b> gekozen als je organisatie. Als dit niet correct is kun je een andere keuze maken.

en: Error processing request from Service Provider
nl: Fout in Service Provider request

en: Distinguished name (DN) of person's primary Organizational Unit
nl: Distinguished name (DN) van de organisatie hoofdafdeling waartoe de persoon behoort

en: To look at the details for an SAML entity, click on the SAML entity header.
nl: Klik op een SAML-entiteit om de details voor die entiteit te bekijken.

en: Enter your username and password
nl: Geef je gebruikersnaam en wachtwoord

en: Login at
nl: Inloggen bij

en: No
nl: Nee

en: Home postal address
nl: Werkadres

en: WS-Fed SP Demo Example
nl: WS-Fed SP Demo

en: Error processing the Logout Request
nl: Fout bij het verwerken van een Logout Request

en: Do you want to logout from all the services above?
nl: Wil je uitloggen van alle bovenvermelde diensten?

en: Select
nl: Kies

en: The authentication was aborted by the user
nl: De authenticatie is afgebroken door de gebruiker

en: Your attributes
nl: Uw attributen

en: Given name
nl: Voornaam

en: Identity assurance profile
nl: Identiteitsverzekeringsprofiel

en: SAML 2.0 SP Demo Example
nl: SAML 2.0 SP Demo

en: Logout information lost
nl: Logout informatie is verloren gegaan

en: Organization name
nl: Organisatie naam

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is unknown
nl: Authenticatie niet gelukt: het certificaat dat uw browser stuurde is onbekend

en: You are about to send a message. Hit the submit message button to continue.
nl: U gaat een bericht versturen. Klik op de Verstuur bericht knop om door te gaan.

en: Home organization domain name
nl: Unieke Organisatie ID

en: Go back to the file list
nl: Ga terug naar de lijst van files.

en: Error report sent
nl: Foutmeldingsrapport verstuurd

en: Common name
nl: Algemene naam

en: Please select the identity provider where you want to authenticate:
nl: Selecteer de Identity Provider waar je wil authenticeren:

en: Logout failed
nl: Uitloggen mislukt

en: Identity number assigned by public authorities
nl: Burgerservicenummer

en: Error received from Identity Provider
nl: Foutmelding ontvangen van Identity Provider

en: LDAP Error
nl: LDAP Fout

en: The information about the current logout operation has been lost. You should return to the service you were trying to log out from and try to log out again. This error can be caused by the logout information expiring. The logout information is stored for a limited amout of time - usually a number of hours. This is longer than any normal logout operation should take, so this error may indicate some other error with the configuration. If the problem persists, contact your service provider.
nl: De informatie over de huidige logout operatie is verloren gegaan. Je zou nu moeten terugkeren naar de dienst waar je probeerde uit te loggen, om het nogmaals te proberen. Deze fout kan optreden wanneer de logout informatie is verlopen. De logout informatie wordt gedurende een beperkte tijdsduur bewaard, normaal gesproken een aantal uren. Dit is langer dan een normale logout operatie zou moeten duren, dus deze fout kan er op wijzen dat er een configuratie probleem is. Als het probleem zich blijft voordoen kun u contact opnemen met de Service Provider.

en: No SAML request provided
nl: Geen SAML request opgegeven

en: Some error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Organization
nl: Organisatie

en: You accessed the Single Sign On Service interface, but did not provide a SAML Authentication Request. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
nl: Je hebt het Single Sign On interface aangeroepen, maar stuurde geen SAML Authentication Request mee. Merk op dat dit 'endpoint' niet bedoeld is om direct benaderd te worden.

en: No certificate
nl: Geen certificaat

en: Choose home organization
nl: Kies je organisatie

en: Cannot retrieve session data
nl: Kan sessie data niet ophalen

en: Persistent pseudonymous ID
nl: Persistente anonieme ID

en: No SAML response provided
nl: Geen SAML response gevonden

en: No errors found.
nl: Geen fouten gevonden.

en: The given page was not found. The URL was: %URL%
nl: Deze pagina bestaat niet. De URL was: %URL%

en: Configuration error
nl: Configuratie fout

en: Required fields
nl: Verplichte velden

en: An error occurred when trying to create the SAML request.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van een SAML request.

en: This error probably is due to some unexpected behaviour or to misconfiguration of SimpleSAMLphp. Contact the administrator of this login service, and send them the error message above.
nl: Deze foutmelding is waarschijnlijk ontstaan door onverwacht gedrag of door verkeerde configuratie van SimpleSAMLphp. Meld dit bij de beheerder van deze authenticatiedienst, en geef bovenstaande melding door.

en: Your session is valid for %remaining% seconds from now.
nl: Uw sessie is nog %remaining% seconden geldig vanaf dit moment.

en: Domain component (DC)
nl: Domeincomponent

en: Password
nl: Wachtwoord

en: ORCID researcher identifiers
nl: ORCID onderzoeker identifiers

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Send error report
nl: Verstuur het foutmeldingsrapport

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is invalid or cannot be read
nl: Authenticatie niet gelukt: uw browser stuurde een certificaat dat ongeldig is of niet gelezen kon worden

en: The error report has been sent to the administrators.
nl: Het foutmeldingsrapport is verstuurd naar de beheerders

en: Date of birth
nl: Geboortedatum

en: Private information elements
nl: Privé informatie-elementen

en: Person's non-reassignable, persistent pseudonymous ID at home organization
nl: Niet opnieuw toekenbare, persistente pseudonieme ID bij organisatie van de persoon

en: You are also logged in on these services:
nl: Je bent ook ingelogd bij deze diensten:

en: SimpleSAMLphp Diagnostics
nl: SimpleSAMLphp controle

en: Debug information
nl: Debuginformatie

en: No, only %SP%
nl: Nee, alleen %SP%

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Go back to SimpleSAMLphp installation page
nl: Ga terug naar de SimpleSAMLphp installatiepagina

en: You have successfully logged out from all services listed above.
nl: Je bent succesvol uitgelogd van de bovenvermelde services.

en: You are now successfully logged out from %SP%.
nl: Je bent nu succesvol uitgelogd van %SP%.

en: Affiliation
nl: Affiliatie

en: You have been logged out.
nl: U bent uitgelogd. Dank u voor het gebruiken van deze dienst.

en: Return to service
nl: Terug naar service

en: Logout
nl: Afmelden

en: State information lost, and no way to restart the request
nl: Informatie over de toestand is verloren, en het verzoek kan niet herstart worden

en: Error processing response from Identity Provider
nl: Fout in IdP response

en: Remember my username
nl: Onthoud gebruikersnaam

en: Preferred language
nl: Voorkeurstaal

en: Surname
nl: Achternaam

en: No access
nl: Geen toegang

en: The following fields was not recognized
nl: De volgende velden zijn niet bekend

en: Authentication error in source %AUTHSOURCE%. The reason was: %REASON%
nl: Fout in authenticatiebron %AUTHSOURCE%. Als reden werd gegeven: %REASON%.

en: Bad request received
nl: Incorrect request ontvangen

en: User ID
nl: Gebruikers ID

en: JPEG Photo
nl: JPEG-foto

en: Postal address
nl: Adres

en: Your session data cannot be retrieved right now due to technical difficulties. Please try again in a few minutes.
nl: Je sessie data kan op dit moment niet opgehaald worden door technische problemen. Probeer het over een paar minuten nogmaals.

en: An error occurred when trying to process the Logout Request.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van een Logout Request.

en: Sending message
nl: Bericht

en: In SAML 2.0 Metadata XML format:
nl: In SAML 2.0 Metadata XML formaat:

en: Logging out of the following services:
nl: Uitloggen van de volgende diensten:

en: When this identity provider tried to create an authentication response, an error occurred.
nl: Tijdens het aanmaken van een authenticatie response door deze Identity Provider is er een fout opgetreden.

en: Could not create authentication response
nl: Authenticatie response kon niet worden aangemaakt

en: Labeled URI
nl: URI

en: SimpleSAMLphp appears to be misconfigured.
nl: SimpleSAMLphp is niet goed geconfigureerd.

en: Login
nl: Inloggen

en: This Identity Provider received an Authentication Request from a Service Provider, but an error occurred when trying to process the request.
nl: Deze IdP heeft een authenticatie verzoek ontvangen van een Service Provider, maar er is een fout opgetreden bij het verwerken ervan.

en: Yes, all services
nl: Ja, alle diensten

en: Logged out
nl: Uitgelogd

en: Postal code
nl: Postcode

en: Logging out...
nl: Uitloggen...

en: not set
nl: niet aanwezig

en: Metadata not found
nl: Metadata niet gevonden

en: Primary affiliation
nl: Primaire relatie

en: If you report this error, please also report this tracking number which makes it possible to locate your session in the logs available to the system administrator:
nl: Wanneer je deze fout rapporteert, geef dan AUB ook de volgende tracking ID door, waarmee het mogelijk is om jouw sessie in de logs terug te vinden:

en: The parameters sent to the discovery service were not according to specifications.
nl: De parameters die naar de discovery service zijn gestuurd, zijn niet correct volgens de specificatie.

en: Telephone number
nl: Telefoonnummer

en: Unable to log out of one or more services. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
nl: Het was niet mogelijk bij een of meerdere diensten uit te loggen. Om alle sessies te sluiten, raden wij u aan uw <i>webbrowser te af te sluiten</i>.

en: Bad request to discovery service
nl: Toegangsfout bij discovery service

en: Select your identity provider
nl: Kies je Identity Provider

en: Group membership
nl: Groepslidmaatschap

en: Entitlement regarding the service
nl: Recht

en: As you are in debug mode, you get to see the content of the message you are sending:
nl: Omdat u in debug mode bent, kunt u de inhoud van het bericht dat u verstuurt inzien

en: Certificates
nl: Certificaten

en: Remember
nl: Bewaar toestemming

en: Distinguished name (DN) of person's home organization
nl: Distinguished name (DN) van de organisatie van de persoon

en: You are about to send a message. Hit the submit message link to continue.
nl: U gaat een bericht versturen. Klik op de Verstuur bericht link om door te gaan.

en: Organizational unit
nl: Afdeling

en: Authentication aborted
nl: Authenticatie afgebroken

en: Local identity number
nl: Identiteitsnummer

en: Report errors
nl: Rapporteer fouten

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Change your home organization
nl: Verander je organisatie

en: User's password hash
nl: Password hash

en: In SimpleSAMLphp flat file format - use this if you are using a SimpleSAMLphp entity on the other side:
nl: In SimpleSAMLphp flat file formaat - gebruik dit wanneer uw federatiepartner ook SimpleSAMLphp gebruikt

en: Yes, continue
nl: Ja, ik ga akkoord

en: Completed
nl: Voltooid

en: The Identity Provider responded with an error. (The status code in the SAML Response was not success)
nl: De Identity Provider antwoordde met een fout. (De statuscode in de SAML Response was niet success)

en: Error loading metadata
nl: Fout bij het laden van metadata

en: Select configuration file to check:
nl: Selecteer een configuratiefile voor validatie:

en: On hold
nl: Vastgehouden

en: Error when communicating with the CAS server.
nl: Fout tijdens communicatie met de CAS server.

en: Help! I don't remember my password.
nl: Help! Ik weet mijn wachtwoord niet meer.

en: You can turn off debug mode in the global SimpleSAMLphp configuration file <tt>config/config.php</tt>.
nl: U kunt debug mode uitschakelen in de globale SimpleSAMLphp configuratie file <tt>config/config.php</tt>.

en: How to get help
nl: Hoe kan ik hulp vragen

en: You accessed the SingleLogoutService interface, but did not provide a SAML LogoutRequest or LogoutResponse. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
nl: Je hebt de SingleLogoutService interface aangeroepen, maar hebt geen SAML LogoutRequest of LogoutResponse meegestuurd.

en: SimpleSAMLphp error
nl: SimpleSAMLphp-fout

en: One or more of the services you are logged into <i>do not support logout</i>. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
nl: Een of meer diensten waarop je bent inlogd hebben <i>geen ondersteuning voor uitloggen</i>. Om er zeker van te zijn dat al je sessies zijn beëindigd, kun je het beste <i>je webbrowser afsluiten</i>.

en: or select a file:
nl: of kies een file:

en: Remember me
nl: Onthoud mij

en: Organization's legal name
nl: Organisatie naam

en: Options missing from config file
nl: Opties missen in de config file

en: The following optional fields was not found
nl: De volgende optionele velden konden niet worden gevonden

en: Authentication failed: your browser did not send any certificate
nl: Authenticatie niet gelukt: uw browser stuurde geen certificaat

en: This endpoint is not enabled. Check the enable options in your configuration of SimpleSAMLphp.
nl: Deze toegangsmogelijkheid is niet beschikbaar. Controleer de opties in de configuratie van SimpleSAMLphp.

en: You can <a href="%METAURL%">get the metadata xml on a dedicated URL</a>:
nl: U kunt <a href="%METAURL%">deze directe URL gebruiken</a> om de metadata XML op te vragen:

en: Street
nl: Straat

en: There is some misconfiguration of your SimpleSAMLphp installation. If you are the administrator of this service, you should make sure your metadata configuration is correctly setup.
nl: SimpleSAMLphp is niet goed geconfigureerd. De beheerder van deze dienst dient de metadata configuratie te controleren.

en: Incorrect username or password
nl: Incorrecte gebruikersnaam of wachtwoord

en: Message
nl: Bericht

en: Contact information:
nl: Contactinformatie

en: Unknown certificate
nl: Onbekend certificaat

en: Legal name
nl: Officiële naam

en: Optional fields
nl: Optionele velden

en: The initiator of this request did not provide a RelayState parameter indicating where to go next.
nl: De afzender van deze request heeft geen RelayState parameter meegestuurd om aan te geven wat de volgende bestemming is.

en: You have previously chosen to authenticate at
nl: Je hebt eerder gekozen voor authenticatie bij

en: You sent something to the login page, but for some reason the password was not sent. Try again please.
nl: Je hebt wel iets ingetikt, maar blijkbaar is je wachtwoord niet verstuurd. Probeer het opnieuw AUB.

en: Fax number
nl: Faxnummer

en: Error in this metadata entry
nl: Fout in metadata

en: Session size: %SIZE%
nl: Sessiegrootte: %SIZE%

en: Without your username and password you cannot authenticate yourself for access to the service. There may be someone that can help you. Consult the help desk at your organization!
nl: Zonder je gebruikersnaam en wachtwoord kun je je niet authenticeren en dus niet gebruikmaken van deze dienst.

en: Choose your home organization
nl: Kies je organisatie

en: Send e-mail to help desk
nl: Stuur een e-mail naar de helpdesk

en: Metadata overview
nl: Metadata-overzicht

en: Title
nl: Titel

en: You did not present a valid certificate.
nl: Je hebt geen geldig certificaat meegegeven

en: Authentication source error
nl: Fout in authenticatiebron

en: Affiliation at home organization
nl: Groep

en: Help desk homepage
nl: Helpdesk homepage

en: Configuration check
nl: Configuratie-validatie

en: We did not accept the response sent from the Identity Provider.
nl: Het antwoord van de Identity Provider is niet geaccepteerd.

en: You accessed the Artifact Resolution Service interface, but did not provide a SAML ArtifactResolve message. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
nl: Je hebt het Artifact Resolution Service interface aangeroepen, maar stuurde geen SAML ArtifactResolve bericht mee. Merk op dat dit 'endpoint' niet bedoeld is om direct benaderd te worden.

en: The given page was not found. The reason was: %REASON%  The URL was: %URL%
nl: De opgegeven pagina kon niet worden gevonden. De oorzaak is: %REASON%. De URL is: %URL%

en: Here is the metadata that SimpleSAMLphp has generated for you. You may send this metadata document to trusted partners to setup a trusted federation.
nl: Dit is de metadata die automatisch is gegenereerd door SimpleSAMLphp. U kunt deze metadata uitwisselen met uw federatiepartners.

en: [Preferred choice]
nl: [Voorkeurskeuze]

en: Organizational homepage
nl: Organisatie homepage

en: Processing...
nl: Verwerken...

en: You accessed the Assertion Consumer Service interface, but did not provide a SAML Authentication Response. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
nl: Je hebt de Assertion Consumer Service interface aangeroepen, maar hebt geen SAML Authentication Response meegestuurd.

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
nl: Je gaat nu een pre-productiesysteem gebruiken. Deze authenticatie is uitsluitend opgezet voor testen en pre-productie-verfificatie. Als iemand je een link hierheen stuurde, en je bent geen <i>tester</i>, dan is dit waarschijnlijk een vergissing en zou je <b>niet hier moeten zijn</b>.
